RAZÍTKA s antibakteriální ochranou Microban® od Colop – razítkaHK

Razítka s antibakteriální ochranou to je COLOP Microban®

Razítka jsou používána v každodenním životě mnoha lidmi. Dnes už jsou vlastně i jejich samozřejmostí! Tím ale také dochází k přenosu škodlivých bakterií.
Tomu zabraňují razítka s ochranou Microban® s antibakteriální ochranou. Ta je na ně byla nanesena přímo při jejich výrobě.
COLOP používá technologii Microban®  3G Silver™. Během výrobních procesů je ochrana Microban®  do produktu zapracována a nemůže být smyta, tzn. že je trvale účinná!

Informace o antibakteriálních razítkách Microban®viz níže – CERTIFIKÁT ZDE

Razítka s antibakteriální ochranou to je Colop Microban®

Razítka jsou používána v každodenním životě mnoha lidmi, a tedy jsou vlastně i jejich samozřejmostí! .Tím ale také dochází k přenosu škodlivých bakterií. Tomu zabraňují razítka s ochranou Microban® s antibakteriální ochranou, která na ně byla nanesena a zabudována přímo při jejich výrobě a tato antibakteriální ochrana Colop Microban® zabraňuje právě  růstu škodlivých bakterií! (např. vhodné m.j. především do zdravotnictví!!) Že jste to ještě neslyšeli? potom čtěte dál…, vlevo nechráněné plochy,   vpravo plochy s ochranou Microban®

Colop Microban®
Colop Microban®

Mikroskopický obrázek razítka – plocha výrobku po 24 hodinách bez a s antibakteriální ochranou Microban®!

COLOP používá technologii Microban®  3G Silver™. Během výrobních procesů je ochrana Microban®  do produktu zapracována a nemůže být smyta, tzn. že je trvale účinná!
Microban® je registrovanou značkou výrobku společnosti COLOP  Microban®. Antibakteriální ochrana Microban® byla podrobena rozsáhlým nezávislým laboratorním testům.

PR40_Microban

colop
Colop Microban®

COLOP Microban® razítka

Razítka  jsou naší každodenní životní součástí,   kterou provádí  mnoho druhů různých lidí -a to znamená, že je možnost při této  ruční práci přenést mnoho a mnoho nebezpečných  bakterií. Pro tyto lidi  máme na obalech speciálních razítek vestavěnou ochranu  už během výroby, … Microban®  specielní antibakteriální ochrana která  inhibuje růst škodlivých bakterií na povrchu razítka.
Razítka COLOP® využívající  technologii Microban®  3G Silver ™. Vestavěnou během výroby, do povrchu razítka  není možné ho smýt nebo opotřebením odstranit!.
Razítka COLOP® se pravidelně účastní programu Microban® Quality Assurance. programů pro zabezpečování jakosti se 100 % výsledky!

Microban® je registrovaná ochranná známka společnosti Microban® Products Company.© 2015 by COLOP Stempelerzeugung Škopek Gesellschaft mbH & CO. KG., Austria. Dodává RazítkaHK, Výroba razítek Hradec Králové, tel.: 603 449 431, info@razitkahk.cz

CONTI razitkaHK

Colop Microban®

Microban® Printer & Classic Line – razítka s antibakteriální ochranou
Podle aktuálního průzkumu je více než 69% účastníků toho názoru, že antibakteriální výrobky mají pro spotřebitele velký význam.Poptávka po produktech s antibakteriální ochranou silně narůstá především v oblasti  kancelářských potřeb a razítek.

Antibakteriální ochrana razítek – inovativní novinka COLOP®
COLOP® razítka
představuje jako první z předních světových výrobců razítek své výrobky s integrovanou antibakteriální ochranou Microban®.
Není to poprvé, co firma COLOP® prezentuje nejnovější inovaci v razítkářské branži. Jako např. razítka  GREEN LINE® z ECO materiálů.

Printy Colop Microban®


Ano, a i tato razítka s antibakteriální ochranou Microban®  je možné u Naší firmy výroba razítek Razítka Hradec Králové objednat k okamžité výrobě, tzn., výroba razítka na počkání, tedy výroba razítka EXPRES, …zhotovení razítka do 30 minut od zadání,( nebo od případné korektrury), a to vše  profesionálně a rychle v naší kanceláři, na Gočárově třídě 1620, /vedle bývalého hotelu AVION., 3.patro…výtahem.

EXPRES NA POČKÁNÍ

Vybírat můžete hned z několika možností, a to buď již výše nabízená samobarvící razítka COLOP Printer G7 ve všech dodávaných velikostech, nebo razítka s antibakteriální ochranou Microban® , nebo nová moderní  razítka Flash Eos dodávaných v 34 základních velikostí razítek v 41 typech razítek různých různých tvarů textové desky – obdélníkové, čtvercové a kulaté, i s unikátním rozměrem razítka EOS 140 XXL o rozměru 121x89mm!!  Flash razítka EOS  také umožňují až neuvěřitelných 20 000 kvalitních otisků !! Exkluzivní výhodou flash razítek COLOP EOS LINE, je velice kvalitní otisk velkých razítek, nebo razítek s inverzní plochou.

skládačka Colop Microban®


Pokud si ale chcete vyrobit  razítko k vlastnímu sestavení textu s možností jej kdykoli variabilně měnit dle Vašich potřeb máte možnost je s razítkem Printer COLOP nové řady G7 zakoupit přímo na naší prodejně CONTI razítkaHK  na Gočárově třídě 1620 v Hradci Králové, tel.: 603 44 94 31, kde Vám určitě pomohou a profesionálně poradí, např. v těchto provedeních COLOP Printer 20/1 Set nebo COLOP Printer 30/2 Set, příp. COLOP Priner 40/2 Set , nebo příp. přenosná – mobilní razítka  Colop Pocket Stamp Plus 20 Set nebo také malý Stamp Mouse 20 Set.

Na razítka COLOP poskytujeme tříletou, prodlouženou záruku bezchybného provozu razítek. Podmínkou záruky je používání originálních náhradních polštářků COLOP, při běžném  kancelářském použití a nevztahuje se na mechanické poškození, vzniklé například nevhodným používáním razítka. Záruka se také nevztahuje na spotřební materiál – razítkové polštářky.3leta zaruka


Smlouva s globálním vůdcem trhu a majitelem technologie firmou Microban®
Firma COLOP a společnost Microban International Ltd. podepsali smlouvu, která zajistí rozvoj strategické aliance v oboru razítek. Microban® International Ltd. má celosvětové vůdčí postavení v oblasti integrované antibakteriální ochrany  výrobků /razítek/ a rozvíjí dlouhodobá antibakteriální řešení pro ochranu spotřebních, průmyslových a zdravotnických výrobků na celém světě.

Informace o Colop Microban®

Informace o Microban®
Antibakteriální ochrana Microban®  je technologie, která zamezuje růstu a množení mikroorganismů. Antibakteriální ochrana od firmy Microban® zajišťuje výrobkům dodatečný stupeň ochrany proti škodlivým mikrobům jako jsou bakterie nebo plísně, které mohou způsobit kontaminaci, vznik skvrn a poškození výrobků.
Ochrana Microban®  je zapracována do výrobku během výrobního procesu a není omyvatelná, tzn. je neustále účinná. Působí po celou dobu životnosti výrobku – razítek.
Microban® je registrovaná ochranná známka společnosti Microban Products Company.© 2015 by COLOP Stempelerzeugung Škopek Gesellschaft mbH & CO. KG., Austria. Dodává RazítkaHK, Výroba razítek Hradec Králové, tel.: 603 449 431, info@razitkahk.cz
Austria_EcoLabel

CONTI razitkaHK