Výroba razítek – Nový COLOP Printer

Nový COLOP Printer

Nový Printer neomezená personalizace – Jedinečné jako Vy – nové razítko COLOP® Printer integruje všechny přednosti samobarvícího razítka.
Je to razítko s výjimečným, moderním designem. Četné patentované inovace a fascinující technické detaily garantují jednoduché a zaručují precizní razítkování.
XXL image okénko pro vynikající personalizaci (Patent pending). Prostor pro umístění vlastního loga, kontaktů svých nebo na výrobce textové desky který je stále na  paměti zákazníka!. Marketing – možnosti přináší značku obchodníka až ke koncovému zákazníkovi. Možnosti provedení pro firmy a instituce reprezentuje firemní korporátní design. Personalizace pro privátní účely činí razítko jedinečným pro uživatele!

IMAGE CARD designer
ZDE zdarma software pro sofistikovanou online personalizaci Vašeho razítka ImageCard a jeho vytvoření

a zde ukázky možné personalizace Vaší nové ImageCard na Vašem novém razítku COLOP Printer G7

Razítka COLOP®  Printer New G7 vyrábíme – dodáváme

  •  ve 2 /dvou / barevných variantách  strojků / plastů /, černá a bílá. a v  8 /osmi / barevných provedeních krytů  (přehled velikostí otisku PRINTER, zde)
  •  a v 5 barevných variantách náhradních polštářků / černá, modrá, zelená, fialová a červená /, tzn. barvou tisku.
    + ke každému strojku základní řady ochranná krytka  pro použití na cestách ZDARMA, (nahrazuje pouzdro)..krytka

Výroba razítek na počkání – výroba razítek EXPRES !!

Pokud potřebujete razítko ihned, t.j. na počkání,  není nic snazšího než navštívit kancelář fy Razítka Hradec Králové. Najdete ji na Gočárově třídě 1620/30, vedle bývalého hotelu AVION, 3.patro, výtahem,  a tam Vám razítko  rychle a profesionálně během 15 – 30 minut, zhotovíme.
expres_

Pokud si ale chcete vyrobit razítko k vlastnímu sestavení textu . To umožňuje  jej kdykoli variabilně měnit. Přesně dle Vašich potřeb máte možnost je s razítkem Printer COLOP . Toto již v nové řadě G7 zakoupit přímo u Nás. Ano na naší prodejně na Gočárově třídě 1620 v Hradci Králové. (info na  tel.: 603 44 94 31) Vše v těchto provedeních COLOP Printer 20/1 Set nebo COLOP Printer 30/2 Set, příp. COLOP Priner 40/2 Set . Nebo příp. přenosná – mobilní razítka  Colop Pocket Stamp Plus 20 Set nebo také malý Stamp Mouse 20 Set.
Tam dostanete i další informace přímo od výrobce COLOP razítka Austria.

Nyní již opravdu kompletní nabídka COLOP Printer G7!!

Standardní série razítek COLOP Printer je nyní k dispozici ve všech katalogových velikostech.
Přehled velikostí ZDE
Po úspěšném uvedení  řady razítek ve velikostech 20, 30 a 40 COLOP dokončí svou standardní řadu Printerů také novými razítky ve velikostech 10, 50 a 60.
Zvláště pak s velkými razítky Printer  50 a 60, očekává COLOP velký úspěch,. To proto, že nabízejí dostatek prostoru, a tím také možnost personalizace v jeho XXL image okénku (ImageCard).  Na jehož přední a zadní straně razítka je obdélníková oblast s více než 40 cm² (86 x 49 mm). Respektive dokonce více než 50 cm² (94 x 56 mm), pro personalizaci  textu, loga, obrázků …na Vašem novém razítku. Tyto dvě velikosti, image okénka se téměř blíží, …až velmi blízko, k rozměru rámu obrazu.

 

Nový Printer 10

Razítko Printer 10 se vyznačuje především svou kompaktností. Nejmenší razítko Printer 10 této standardní řady je navíc k dispozici nejen se spodním krytem ale i se závěsným řetízkem a karabinkou, a tudíž je vhodný např. jako přívěšek ke  svazku klíčů.  Tyto dva doplňky umožňují aby se razítka Printer 10 staly např. praktickým společníkem na cestách,  neboť spodní kryt razítka ho ochrání  před nečistotami a prachem a zabraňuje nechtěnému znečistění barvou ve Vaší  kabelce nebo kufříku.V neposlední řadě jsou také nová razítka  standardních  modelů Printer ve velikostech 10, 50 a 60  též k dispozici  s technologií  Microban ® , která zabraňuje růstu škodlivých bakterií!

 

Logo_Colop

Těmito třemi novými rozměry razítek COLOP Printer 10,50 a 60 je tato řada  přeměny k novému standardu dokončena!

Kompletní řada razítek Colop Printer 10, 20, 30, 40, 50 a 60 včetně barevného provedení k nádledu ZDE!!!

Série vyniká zejména díky své unikátní konstrukci a velkým množstvím  technických inovací,  patentů a zlepšením.

Group_PR10-60_w-red

Rozmery Colop Printer

PDF ke stažení
145369_F_ColopPrinter_G7_CZ

razitka_colop
Jsme tu pro vasKompletní sortiment razítek lze nakoupit z pohodlí Vašeho domova v našem e-shopu ZDE  s 20%  SLEVOU!!