Také COLOP “Zelené Razítka byly oceněny  rakouskou ekoznačkou v roce 2012.
Produkty mohou získat pouze štítek, pokud splňují řadu environmentálních kritérií. Také dodržování je neustále ověřováno nezávislým odborníkem. Konečně, pouze ty ekologicky šetrné výrobky jsou uznány. Musí mít přiměřenou kvalitu a použitelnost může být poskytnuta takové uznání. Tyto “Zelené Známky” mají nejen společné to, že jsou optimalizovány podle ekologických zásad.
Ale jsou také CO2 neutrální. To znamená, že nevyhnutelným CO2  emise budou kompenzovány investice do projektů.

COLOP GREEN LINE /green razítka /.

Na ochranu klimatu. (GOLD Standardní projekty) Dále na základě systému  “od kolébky k bráně”.  Kromě toho, že jsou to i zvláštní poutače, které přinášejí ve skutečnosti větší přírodu do Vaší kanceláře. 25 rok rakouský ekoznačka
Pro spotřebitele rakouská ekoznačka poskytuje spolehlivé vodítko při nakupování. Protože dodržuje  přísná výrobní kritéria, vhodnost k používání. A to jakož i zdraví, životního prostředí a zdrojů ochrany.CO2

 

Ano, a i tato razítka s minimálním  podílem recyklovaných plastů těchto razítek který je 65 – 80 %, tedy COLOP GREEN LINE  je možné u Naší firmy výroba razítek Razítka Hradec Králové objednat k okamžité výrobě, tzn., výroba razítka na počkání, tedy výroba razítka EXPRES, …zhotovení razítka do 30 minut od zadání,( nebo od případné korektrury), a to vše  profesionálně a rychle v naší kanceláři, na Gočárově třídě 1620, /vedle bývalého hotelu AVION., 3.patro…výtahem.

expres_Vybírat můžete hned z několika možností.  A to buď již výše nabízená samobarvící razítka COLOP Printer G7. ( ve všech dodávaných velikostech,) Nebo nová moderní  razítka Flash Eos dodávaných v 34 základních velikostí razítek.  A v 41 typech razítek různých různých tvarů textové desky.  (obdélníkové, čtvercové a kulaté)  A to i s unikátním rozměrem razítka EOS 140 XXL o rozměru 121x89mm!!
COLOP
 Flash razítka EOS  také umožňují až neuvěřitelných 20 000 kvalitních otisků !! Exkluzivní výhodou flash razítek COLOP EOS LINE, je velice kvalitní otisk velkých nebo a to zvláště inverzních ploch.

Na razítka COLOP poskytujeme tříletou, prodlouženou záruku bezchybného provozu razítek. Podmínkou záruky je používání originálních náhradních polštářků COLOP, při běžném  kancelářském použití a nevztahuje se na mechanické poškození, vzniklé například nevhodným používáním razítka. Záruka se také nevztahuje na spotřební materiál – razítkové polštářky.3leta zaruka

Úspěšný World 2015 – DEN životního  prostředí-Day 2015

Firma COLOP by ráda poděkovala všem  svým  zástupcům  a partnerům jak  z průmyslu, tak výrobcům  razítek za masovou,  početnou účast  na Světovém  dnu životního prostředí. Z řad evropských zemích, jako je Rakousko, Německo, Velká Británie, Švédsko,  Česko, Rumunsko, Bulharsko ale  jiných vzdálených zemích, jako je Singapur a Malajsie – všichni se zúčastnili  dne životního prostředí – upozornili výrobu na naše Green razítka.

Classic Green®
Classic Green®

Vybrané produkty které vyrábí a dodává výroba razítek firma RazítkaHK Hradec Králové.  Jsou to všechno “bestsellery” ve svých třídách. Dnes  razítka COLOP GREEN LINE nabízejí 3 základní modely razítek. Printy LINE stejně tak různých modelů razítek S 200. Dále v rozsahu  4 modely razítek Classic Line. Modely razítek Green Line Classic jsou vybaveny dřevěnou rukojetí. Ta je vyrobena z naolejovaného lesního buku který nese eco štítek FSC. (FSC = Forest Stewardship Council). Dřevěná rukojeť dává tomuto produktu, “něco speciálního”.
A to jak v oblasti životního prostředí, tak i z estetického hlediska. COLOP GREEN LINEřada samobarvicích razítek je vyráběna převážně z trvale udržitelného a recyklovaného materiálu. S použitím minimálně  65%  až  80%  recyklovaného plastu. Razítka COLOP GREEN LINE.

Různá opatření byla provedena v tvůrčím způsobem, a byly umístěny ve středu webu a sociálních médií vystoupení v týdnu po celém světě-životní prostředí – Green Day. Ještě jednou Vám za to děkujeme!green day

QR kód razitkaHK

CONTI spojeni