Katalogy a ceníky razítek COLOP+EOS


Tuto stránku jsme připravili pro ty z Vás, jenž potřebují katalog razítek ať již ve své práci, nebo doma a rádi by si vybrali ke své potřebě ta správná razítka.

V klidu své kanceláře, nebo v klidu svého domova. Kompletní katalogy razítek Colop nebo razítek COLOP EOS Vám to na těchto stránkách plně umožňuje!

Kompletní sortiment lze nakoupit z pohodlí domova v našem e-shopu ZDE


group razítka COLOP Tyto katalogy razítek ať již první nebo druhý, skutečně obsahuje opravdu tu nejširší nabídku samobarvících razítek, všech možných rozměrů,
obdélníků, čtverců, kruhů, elips, ale třeba i trojúhelníků !!!!
Samozřejmostí jsou  i razítka na cesty nebo třeba jen mobilní razítka třeba jen na poštu Colop Pocket Stamp Plus. a to i v provedení razítka pro vlastní sestavení textu!

Tento text lze Vámi kdykoli variabilně měnit! Tato námi vyrobená razítka navíc mohou obsahovat nejen Vámi dodaný text (sazbu), ale i datum (datery), případně číselnou řadu (numembery)., příp. i automatické číslovačky – paginovací razítka. 

V současné době vyrábí Razítka Hradec Králové  razítkové štočky na laserech Trotec® Austria.
Gravírovací a řezací lasery společnosti TROTEC® přestavují světovou špičku v kategorii laserů s pohyblivou hlavou. Jejich koncepce, konstrukce a neustálý vývoj jsou zárukou vysoké produktivity práce a provozní spolehlivosti. V oboru laserů je TROTEC®  dlouhodobě světová špička.
S těmito štočky vyráběných firmou Razítka Hradec Králové  a ve spojení s razítky COLOP®  Stempelerzeugung Skopek Ges.m.b.H.& Co KG. / A-4600 Wels, Austria/ držitel certifikátu  ISO 9001:2000 a taktéž  ISO 14001:2004  budete Vy naši zákazníci  zaručeně vždy opravdu spokojeni.

Jsme tu razitka_hradec

 COLOP® nadále investuje do budoucnosti


V roce 2014 byla slavnostně oficiálně otevřena nově rozšířena výrobní hala Colop CZ.
Zde se nachází nový provoz razítek COLOP rakouského .výrobce.

COLOP má dobrý důvod k oslavě , jelikož jeho nová expanze směřovala do ČR! Výrobní hala v Borovanech (Česká republika – České Budějovice), následuje jako druhá největší investice.

Po nedávném otevření nového výrobního zařízení pro výrobu vstřikovacích dílů na hlavním závodě COLOP ve Welsu (Horní Rakousko),kde se také vyrábí převážná část z našeho katalogu razítek.
Rozšiřující kroky této investice byly velice důležité. A to nejen pro splnění normy produkce vysoké kvality .
(COLOP je držitelem certifikátu ISO 9001:2000, ISO 14001:2004  a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.)
Také rostoucí poptávky globálně pro vysoce kvalitní razítka, ale také, aby položily základy pro ambiciózní cíle COLOP v budoucnu.
Po dobu výstavby (12 měsíců), COLOP vytvořil dodatečné výrobní a skladovací prostory v celkové ploše 1800 m². A to znamená, přibližné zdvojnásobení prostoru dceřiné společnosti COLOP. Mezi mnohými čestnými hosty byli na slavnostním zahájení přítomni nejenom zaměstnanci s jejich rodinnými příslušníky a sousedy, ale i pozvaní zástupců politiky i města Borovany.
Samozřejmě, že akcionáři skupiny COLOP a společnosti podílející se na výstavbě byly také přítomni.

Po slavnostním zahájení všichni hosté měli možnost sami se projít moderními výrobními zařízeními. Během prohlídky pak byli návštěvníci viditelně ohromeni moderností, prosvětleností a prostorností výrobních hal, moderních strojních zařízení a vysokých a kvalitních použitých standardů.
Na závěrečném rautu si téměř 350 hostů užilo grilovaných kuřat, českého  piva, stejně tak rakouského vína a živou hudbu.
Skvělý způsob, jak ukončit příjemný den, ….a všichni mohou těšit na úspěšnou budoucnost spolupráce s COLOP.

01

Nahlédněte do katalogu razítek Colop Printer


Kompletní řada razítek Colop Printer 10, 20, 30, 40, 50 a 60 včetně barevného provedení k nádledu ZDE!!!

Koncem roku 2014 byl na trh  uveden zcela nový a převratný model razítka COLOP PRINTER . Dále pak i nový model kapesního razíka Colop Pocket Stamp Plus. Jedná se o zcela přepracovaný systém i design kapesního razítka předešlé generace Pocket. Také Flash technologie EOS Colop přinesla do oboru několik novinek. Mezi ně patří bezproblémový otisk inverzní grafiky a také největší formát samobarvicího razítka v XXL. ( velikosti 121 x 89 mm).

V současnosti je k dispozici 41 typů v obdélníkových, čtvercových a kulatých tvarech. (včetně velikosti XXL 121 x 89 mm) Dále  také varianty kapesní, mini, jako např. Mouse a Pocket.
Samozřejmě i včetně propisovacích tužek s razítkem. Unikátní je také řada EOS Express, kdy razítko plnohodnotně tiskne do 15 minut od jeho zhotovení.


Pokud si ale chcete vyrobit  razítko k vlastnímu sestavení textu s možností jej kdykoli variabilně měnit zvolte Printer COLOP nové řady G7.

je možno ho zakoupit přímo na naší prodejně CONTI razítkaHK. Ta se nachází  na Gočárově třídě 1620 v Hradci Králové, tel.: 603 44 94 31.  Zde Vám určitě pomohou a profesionálně poradí.
Nabízí např. v těchto provedeních COLOP Printer 20/1 Set nebo COLOP Printer 30/2 Set, příp. COLOP Priner 40/2 Set .

Dále pak přenosná – mobilní razítka  Colop Pocket Stamp Plus 20 Set nebo také malý Stamp Mouse 20 Set.

Vaše objednávky samozřejmě přijímáme osobně v kanceláři, poštou, telefonem na 603 449 431 nebo emailem na adrese info@razitkahk.cz.