Výroba a prodej razítek – výroba razítek i na počkání EXPRES


* VÝROBA  RAZÍTEK  I  EXPRES NA POČKÁNÍ *

Objednejte si výrobu Vašeho razítka  SNADNO , RYCHLE  a  LEVNĚ na našem E-SHOPU :   možnost –1–
Zjistěte RYCHLE a PŘEHLEDNĚ jaké jsme pro Vás připravili nové AKCE… :  možnost –2–
Přečtěte si také něco o nás …  jsme tu pro Vás již 30 let :  možnost –3–

 

 

Mnoho zaměstnavatelů, manažerů , vedoucích týmů ať už státních úřadů, bank nebo nemocnic … podnikatelů či různých  zaměstnavatelů,… řeší v nastalé situaci jedinou otázku…jak ochránit své zaměstnance  – úředníky i podnikající osoby…
…  kteří  sdílejí např. společné razítko…  před nechtěnými viry a bakteriemi , …  pro tyto všechny máme pozitivní informaci

Společnost COLOP® jako jediná v Evropě získala povolení aplikovat antibakteriální ochranu na svá razítka řady PRINTER,  EXPERT  a  CLASSIC  od americké společnosti Microban®.
Razítka COLOP® s antibakteriálním povrchem Microban® mají jedinečnou vlastnost – eliminovat případné bakterie na svém povrchu. Každý den jsme obklopeni řadou neviditelných bakterií. Řada bakterií přežívá za ideálních podmínek až 3 dny. Razítka COLOP® s povrchem Microban® jsou během výrobního procesu speciálně upraveny tak, aby na svém povrchu redukovaly případné bakterie až o 99,99%. Vhodné jsou tato razítka tedy na úřady, do škol, nemocnic, potravinářských firem, … a podobně.

Je dokázáno, že na světě je méně lidí než bakterií na povrchu jedné lidské ruky.Především vhodné do zdravotnictví, soc. služeb, velké společnosti,…

 

Conti razítkaHK – výroba razítek – nabízíme kompletní sortiment razítek COLOP®


– –  R A Z Í T K A    E  X  P  R  E  S   D O  3 5  – t  i    M  I  N  U  T    P Ř Í M O   O D   P R O F E S I O N Á L Ů   – –

 

Výroba razítka vhodného především na cesty Colop Pocket Stamp Plus

CONTI-RazítkaHK  | razítka Hradec Králové | držitel CERTIFIKÁTU COLOP® , Vám představuje další novinku firmy COLOP®:
 K A P E S N Í   R A Z Í T K A  – – Colop Pocket Stamp Plus
.
Moderní razítko pro  všestranné použití. Především na Vašich služebních i soukromých cestách (výborný pomocník- razítko na cestách).
Mnohočetné použití a vždy po ruce. Na pracovním stole v kanceláři  nebo na cestách, ať už v kapse kalhot, košile či  na závěsné šňůrce kolem krku. Lze ho také použít jako přívěšek.
Například na Vašich klíčích.
Otevřít – orazítkovat – zavřít  a to vše pouze jednou čistou rukou.
Čisté, přesné, originální, prostě razítko COLOP od firmy CONTI – RazítkaHK  | razítka Hradec Králové |.
Ano, to je prostě Colop Pocket Stamp Plus.
Toto razítko dodáváme taktéž v provedení Colop Pocket Stamp Plus 20 Set , tedy razítko k vlastnímu sestavení textu!

COLOP Pocket Stamp PLUS

 

V současné době vyrábí CONTI-RazítkaHK | razítka Hradec Králové |  razítkové štočky na laserech Trotec® Austria.
Gravírovací a řezací lasery společnosti TROTEC® přestavují světovou špičku v kategorii laserů s pohyblivou hlavou. Jejich koncepce, konstrukce a neustálý vývoj jsou zárukou vysoké produktivity práce a provozní spolehlivosti.
V oboru laserů je TROTEC®  dlouhodobě světová špička. S těmito štočky vyráběných firmou CONTIRazítkaHK | razítka Hradec Králové |  a ve spojení s razítky COLOP® | viz CERTIFIKÁT COLOP®Stempelerzeugung Skopek Ges.m.b.H.& Co KG. / A-4600 Wels, Austria/ držitel certifikátu  ISO 9001:2000 a taktéž  ISO 14001:2004 budete Vy naši zákazníci  zaručeně vždy opravdu spokojeni.

ISO 14001 ISO 9001Objednávky razítek u nás můžete realizovat osobně, faxem nebo on-line.
A to jak v rychlé jednoduché sazbě, tak i v online kompletní sazbě.
Naše firma CONTIRazítkaHK | razítka Hradec Králové | nabízí možnost výběru typu a velikosti fontů. Přidání rámečku zdarma, příp. vkládání loga či obrázků, taktéž ZDARMA.
Samozřejmě nabízíme i výrobu razítek na počkání EXPRES!
Objednání
v jednoduché sazbě je velice jednoduché a můžete ji provést
 pomocí rychlé objednávky   – přímo ZDE.


Kompletní sortiment razítek lze nakoupit z pohodlí Vašeho domova v našem e-shopu ZDE  s 20%  SLEVOU!!
nakupujte pohodlně v našem razítkovém E-shopu

Razítko na dvourychlostní režim doručování listovních zásilek ČP
razítko D+1 možno zakoupit v AKCI zde:

razítka EXPRES

Ptáte se zda Vám jsme tyto razítka Colop Pocket Stamp Plus, zhotovit – vyrobit na počkání? Ano, i tato razítka, vhodná především na cestách  je možné u naší firmy výroba razítek CONTI-RazítkaHK | razítka Hradec Králové | objednat k okamžité výrobě.
Tedy výroba razítka EXPRES, …zhotovení razítka do 40 minut od zadání,( nebo od případné korektury).
A to vše  profesionálně a rychle v naší kanceláři, na Gočárově třídě 1620, /vedle bývalého hotelu AVION/, 3.patro…výtahem.

Pokud si ale chcete vyrobit  razítko k vlastnímu sestavení textu s možností jej kdykoli variabilně měnit dle Vašich potřeb máte možnost je s razítkem Printer COLOP nové řady G7 zakoupit přímo na naší prodejně.
CONTI-RazítkaHK | razítka Hradec Králové |

 na Gočárově třídě 1620 v Hradci Králové, tel.: 603 44 94 31. Zde Vám určitě pomohou a profesionálně poradí. Např. v těchto provedeních COLOP Printer 20/1 Set nebo COLOP Printer 30/2 Set.
Příp. COLOP Priner 40/2 Set , nebo příp. přenosná – mobilní razítka  Colop Pocket Stamp Plus 20 Set nebo také malý a velmi dobře přenosný  Stamp Mouse 20 Set.

QR kód CONTI – razítkaHK


V naši provozovně CONTI – razítkaHK  Hradec Králové držitele certifikátu COLOP®  je možno provádět úhrady Vašich zakázek nejenom
b e z h o t o v o s t n ě   (ale  dokonce i  b e z k o n t a k t n ě)  těmito platebními kartami:Card loga ORIG1TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU
Jsme tuCONTI razitkaHKKompletní sortiment razítek lze nakoupit z pohodlí Vašeho domova v našem e-shopu ZDE  s 20%  SLEVOU!!