Spolupráce s Razítka Hradec Králové, výroba razítek

SPOLUPRÁCE  | HLEDÁME  SPOLUPRACOVNÍKY  Z  CELÉ  ČESKÉ  REPUBLIKY !

Vhodné pro papírenské obchody, reklamní agentury a společnosti, obchody s PC, internetové obchody
Ž á d n é   v s t u p n í    n á k l a d y ! !  …  A k tomu  pro Vás opravdu příjemně vysoký rabat!! (platí pro dlouhodobou spolupráci )

Naše firma CONTI razítka Hradec Králové, vyrábějící samobarvící razítka COLOP® , je samozřejmě také držitelem certifikátu COLOP® a to kompletně v celém sortimentu, (razítka new Printer G7, razítka eco-green line, antibakteriální razítka  Microban® razítka na cesty Pocket Stamp Plus, také razítka Stamp Mouse, a samozřejmě také včetně Flash razítek EOS, tedy razítka té nejvyšší třídy a to vše v professionální kvalitě!  Našim zákazníkům se po celou tuto dobu snažíme nabídnout jen maximální možnou kvalitu razítek, a proto v naší nabídce žádné napodobeniny a kopie bohužel nenajdete. CONTI – razítkaHK je na trhu razítek již více jak 30 let a je autorizovaným výrobcem samobarvících razítek COLOP®!!  Ano, slyšíte dobře  CONTI razítka Hradec Králové jsou na trhu již 30 let ! a patří ve svém oboru k těm největším a nejúspěšnějším v oboru výroby razítek!  Co z toho pro Vás plyne? Jen mnoho výhod!
Ž á d n é   v s t u p n í   n á k l a d y ! !  …  A k tomu  pro Vás opravdu příjemně vysoký rabat!! (platí pro dlouhodobou spolupráci) Nabízíme firmám, ale i jednotlivcům spolupráci / spolupráce v oblasti výroby těchto razítek.
Hledáme spolupracovníky z celé České republiky. (vhodné především pro papírenské obchody, kopírovací centra, reklamní agentury, prodejny PC,…) Veškeré reklamní a propagační materiály dodáváme zdarma!
,,, ano a nyní , opravdu dodáváme pouze nový Printer COLOP  G7, který integruje všechny přednosti samobarvícího razítka ! Četné patentové inovace , fascinující technické detaily, XXL image okénko pro vynikající personalizaci (patent pending). Ochrannou krytku k tomuto razítku dodává fa CONTI razítka Hradec Králové ZDARMA! Dodávané velikosti nových COLOP Printer ZDE.


Kompletní řada razítek Colop Printer 10, 20, 30, 40, 50 a 60 včetně barevného provedení k nádledu ZDE!!!
Spolupráce s opravdovými profesionály se Vám opravdu vyplatí.pr_04_technical-features_cz

logo_razitkahkV případě zájmu, /SPOLUPRÁCE/ z Vaší strany, o tuto službu – SBĚRNA RAZÍTEK volejte  tel.: + 420 603 449 431, případně pište na e-mail: info@razitkahk.cz, nabízíme veškerou technickou podporu!,… prospekty, samolepky, displaye výrobků,  katalogy, prodejní servis-zaškolení,
referenční vzorky razítek,… volejte 603 449 431.   Ž Á D N É   V S T U P N Í   N Á K L A D Y !
Veškerou komunikaci vč. objednávek upřednostňujeme  e-mailem, dodávky zdarma kurýrem ToptransCZ až k Vám na stůl … , podrobné info na vyžádání…,  rozhodnete-li se pro zasílání zakázek poštou dodáme Vám ofrankované obálky samozřejmě taktéž zdarma!
Vyzkoušejte si spolupráci s opravdovými profesionály, můžete na ni jen vydělat!  CERTIFIKÁT  COLOP® pro naši firmu ZDE!

CONTI spojeni
SPOLUPRÁCE

Volejte + 420 603 449 431, příp. pište na e-mail: info@razitkahk.cz
Logo_Colop

Spolupráce s profesionály se Vám vyplatí.
CONTI razitkaHK Jsme tu