COLOP na Paperworld 2016

COLOP na Paperworld 2016

Také letos, tak jako každý rok, byl COLOP zastoupen na veletrhu Paperworld, kde dostal šanci představit zákazníkům z celého světa, své nové produkty.
Tak jako obvykle, událost, která se realizovala ve v extrémně příjemném prostředí ,přesto ve vysoce profesionální atmosféře.

 

COLOP Printer – zprávy o Colop bestselleru

Na letošním Paperworld, se COLOP  opět zaměřil na svůj nejprodávanější produkt – RAZÍTKO  Printer G7 – jehož výrobu zahájil s velkým úspěchem v roce 2014 a jenž se v současné době prodává velice dobře po celém světě. Nebylo to jen jeho současným desigem, který zapůsobil dobře, ale kromě toho XXL Image Card ™ personalisticko myšlenkou bylo obzvláště populární mezi četnou konkurencí výrobců razítek, ale i dobrým přijetím mezi pracovní kancelářské potřeby a taktéž koncovými zákazníky.

Jedno z  překvapení je, že nové razítko “Art Edition” představil Colop, whichwill být k dispozici od jara 2016. To představuje nový design umělecký Image karta ™ pro Colop razítek, který je záměrně vzdát hold známých uměleckých děl a umělců.

COLOP veletržní stánek měl vitrínu věnovanou tématu “Motivační razítka“, což COLOP slouží k projevit toto nové razítek. Tyto “Blesk razítka” jsou – jak název napovídá – vyrobené za použití technologie flash a jsou vybaveny pozitivní, motivující zprávy. Například výběr atraktivních otisky byly vystavené na akci, které jsou určeny pro použití ve škole a zahrnuje “zlatou hvězdu” a “palec nahoru” zaplány na motivaci, doprovázené textem: například “well done” odměnit žáků.
18Kromě “Special Edition” a “motivační razítka”, Colop je obchod, takže veletrhu stánek představoval nový, vysoce kvalitní reliéfní tisk. Rukojeť a spodní část této reliéfní tisk s moderním a praktickým designem havebeen opatřeny měkkou gumou. To nejen dobře vypadá, ale stejně tak je ražení příjemný zážitek, zamezí nechtěnému poškrábání na stole a zajišťuje stabilitu. Ergonomické funkce znamená, je nutná minimální úsilí, aby razítko papír o hmotnosti až 160 g.

Pocket Stamp Plus

Nový Pocket Stamp Plus od Colop  přitahoval velkou pozornost na veletrhu. Vzhledem ke zvýšení poptávky na toto mimořádně šikovné kapesní adresní razítko je nyní k dispozici i ve velikosti 30, ( v loni pouze ve velikosti 20), dává uživatelům ještě více prostoru pro informace o adrese, pžíp. i jiného textu s kapacitou až 5 řádků,
13pocket2
Tento model je dodáván v šesti atraktivních barvách.
Také Microban® verze razítka s antibakteriální ochranou, také nedávno uvedené na trh,  a také byla uvedena na trh verze GreenLine, určený pro zlepšení životní prostředí a také do vědomé lidí.

 

 

GREEN LINE – zelená razítka

Colop opět obratně představil na stánku, svou eko řadu razítek GreenLine® v rozsahu, který zabírá na stále důležitější roli. V neposlední řadě z toho, protože , co byl nedávno rozšířen o další dva produkty. Také vzhledem ke zvýšení poptávky, o tuto řadu razítek  “zelená linka” GreenLine® je nyní k dispozici i ve velikosti 50, do nynějška jen ve velikostech 20, 30 a 40. Od nynějška i ve variantě Pocket Stamp Plus , jak bylo uvedeno výše je nyní nabízeno ve verzi GreenLine®, jak je uvedeno výše.
03

Dle velkého množství pozitivní zpětné vazby od zákazníků na veletrhu Paperworld 2016 to byl velký úspěch. To nám dává spoustu důvodů k tomu být přesvědčen o tom, že firma Conti-RazítkaHK zvolila opravdu toho správného strategického partnera!
CONTI spojeniLogo_Colop
Jsme tu pro vas