Flash razítka Colop EOS

Inovovaná Flash technologie razítek COLOP EOS Line

  • 34 základních velkostí razítek !  Unikátní XXL-large rozměr razítka EOS 140  neuvěřitelný max. otisk 121 x 89 mm !!
  • 41 typů razítek! V různých tvarech textové desky. Obdélníkové, čtvercové a kulaté.

Flash razítka COLOP EOS umožňují až neuvěřitelných  20 000 kvalitních otisků !!!

VSTUPTE DO SVĚTA RAZÍTEK COLOP® FLASH EOS!!

EOS komplet

Do Flash razítka COLOP EOS je možno vložit polštářky těchto barev:
černá, modrá, červená, fialová a zelená a po té je lze jednoduše 
doplnit Flash barvou.

Tímto také zásadně se ale rozšiřuje sortiment možné výroby razítek. Především možnost velikost otisku roste až na neuvěřitelných 89 x 121mm !!

Exkluzivní výhodou flash razítek COLOP EOS LINE, je velice kvalitní otisk. Také velkých inverzních ploch a možnost využití i bitmapové grafiky. (např. fotografie) To je u samobarvicích razítek, ať už Trodat nebo COLOP, technicky nemožné.

eosgroupimage

Ano, i tato razítka jsou také obzvláště vhodná /díky své technologii výroby/ k výrobě razítka na počkání – výrobě razítka EXPRES Pokud tedy potřebujete razítko ihned, t.j. na počkání během 15 – 20 minut, není nic snazšího než navštívit kancelář fy Razítka Hradec Králové na Gočárově třídě 1620, 3.patro, výtahem, tam Vám razítko za tuto dobu rychle a profesionálně zhotovíme.
expres_logo-eos

COLOP  Flash razítka – dostupné v dalších 7 nových velikostech

Od zavedení těchto razítek výrobního procesu   Flash razítka COLOP EOS se staly důležitou součástí produktového portfolia razítek COLOP Flash. Skutečnost, že rakouský výrobce razítek COLOP neustále přidává nové a nové velikosti do své výrobní řady dokazuje přijetí tohoto výrobku na našem trhu.
Flash razítko nemá předem napuštěnou textovou desku, ani barvící polštářek,  ale  jak název napovídá, vyrábí se pomocí tzv. Flash technologie. Tento COLOP EOS – technologie Flasch umožňuje výrobu personalizovaného vlastního razítka během několika minut, výrobcem COLOP razítek , v tomto případě RazítkaHK výroba ratítek Hradec Králové, ,autorizované firmou COLOP , jako výrobce nebo prodejce přímo v obchodě – prodejně.
Již rozsáhlý sortiment firmy RazítkaHK výroba razítek Hradec Králové  s více než 20 velikostí standardní modely EOS byla nedávno aktualizována s další tři nové pravoúhlé, obdélníkové (13 x 51 mm, 18 x 64 mm, 32 x 82 mm) a dvě další kruhové (ø 45 mm, ø 51 mm) modely. Také našimi  X-Large razítka EOS řada byla rozšířena o dva nové maxi rozměry (50 x 75 mm, 89 x 121 mm) až celkem šest X-large modelů.
Váš COLOP tým Vám přeje mnoho a mnoho čistých a ostrých otisků s flash razítka COLOP EOS! 

Jak jsme Vás již informovali v posledním infoservisu ContiRazítkaHK 2017 , došlo ke změně konceptu barev u naší kompletní produktové řady razítek EOS.
Na základě této změny budou rukojeti EOS razítek pouze v černé popřípadě bílé barvě. K individualizaci razítek slouží 2 Image kartičky ve 3 různých provedeních a jedné neutrální
variantě, které jsou součástí každého balení. Kromě nového designu razítek budou navíc také odpovídajícím způsobem upravena jednotlivá balení. viz náhled barevného provedení:


a tedy nyní pro Vás máme razítka  COLOP EOS ve zcela novém designu!!

 


Nový design s sebou přinese následující změny:
– všechny modely EOS budou mít černé držadlo a černý kryt.  Dodatečně budou nabízeny modely EOS 10, 20, 30, 40, 50, 60, 25, R 17 a R 40 také s bílým držadlem a bílým krytem.
– modely razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse budou standardně v černé barvě, tak jako EOS Printer 38 Hybrid Dater.
– součástí budou vždy 2 kartičky pro otisk, díky kterým je možné, stejně jako u nového Printeru, vytvořit různé barevné varianty
– všechna plastová okénka jsou hladká, aby byly přes ně barevné Image kartičky dobře vidět.
– aktuální série razítek EOS skončí ke konci roku 2016.

Na razítka COLOP poskytujeme tříletou, prodlouženou záruku bezchybného provozu razítek. Podmínkou záruky je používání originálních náhradních polštářků COLOP, při běžném  kancelářském použití a nevztahuje se na mechanické poškození, vzniklé například nevhodným používáním razítka. Záruka se také nevztahuje na spotřební materiál – razítkové polštářky.

Pochopitelně kromě nového designu razítek budou navíc také odpovídajícím způsobem upravena jednotlivá balení nových razítek EOS.
3leta zaruka

EOS R 17 Industry

Vzhledem k tomu, že zatím firma COLOP nenabízí model EOS pro konkrétní průmyslové použití, přichází s EOS Industry R 17. Tato razítka s rychleschnoucí inkousty jsou často používány pro různé účely v průmyslu. Tímto rychleschnoucím inkoustem  je vhodné označovat různé hladké povrchy materiálů, jako je například  kov, sklo nebo různé plasty.Je jím možno tisknout  např. značku  kontrolního  otisku kvality…. Speciální typ inkoustu a specifické aplikace ovšem vyžadují: vzduchotěsné víčko, aby se zabránilo vysychání inkoustu,   robustní tělo, aby vydrželo nejen drsné zacházení, ale i drsné prostředí. COLOP splňuje všechny tyto požadavky novým razítkem COLOP EOS R 17, tedy zcela novým  průmyslovým razítkem. To může být snadno vyráběno technologií Colop EOS Flash systému a poskytuje vysoce kvalitní otisky.
EOS-R17-Industry
Jsme tu pro vas