Jak jsme Vás již informovali v posledním infoservisu ContiRazítkaHK 2017 , došlo ke změně konceptu barev u naší kompletní produktové řady razítek EOS.
Na základě této změny budou rukojeti EOS razítek pouze v černé popřípadě bílé barvě. K individualizaci razítek slouží 2 Image kartičky ve 3 různých provedeních a jedné neutrální
variantě, které jsou součástí každého balení. Kromě nového designu razítek budou navíc také odpovídajícím způsobem upravena jednotlivá balení. viz náhled barevného provedení:


a tedy nyní pro Vás máme razítka  COLOP EOS ve zcela novém designu!!

 


Nový design s sebou přinese následující změny:
– všechny modely EOS budou mít černé držadlo a černý kryt.  Dodatečně budou nabízeny modely EOS 10, 20, 30, 40, 50, 60, 25, R 17 a R 40 také s bílým držadlem a bílým krytem.
– modely razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse budou standardně v černé barvě, tak jako EOS Printer 38 Hybrid Dater.
– součástí budou vždy 2 kartičky pro otisk, díky kterým je možné, stejně jako u nového Printeru, vytvořit různé barevné varianty
– všechna plastová okénka jsou hladká, aby byly přes ně barevné Image kartičky dobře vidět.
– aktuální série razítek EOS skončí ke konci roku 2016.

Na razítka COLOP poskytujeme tříletou, prodlouženou záruku bezchybného provozu razítek. Podmínkou záruky je používání originálních náhradních polštářků COLOP, při běžném  kancelářském použití a nevztahuje se na mechanické poškození, vzniklé například nevhodným používáním razítka. Záruka se také nevztahuje na spotřební materiál – razítkové polštářky.

Pochopitelně kromě nového designu razítek budou navíc také odpovídajícím způsobem upravena jednotlivá balení nových razítek EOS.
3leta zaruka

EOS R 17 Industry

Vzhledem k tomu, že zatím firma COLOP nenabízí model EOS pro konkrétní průmyslové použití, přichází s EOS Industry R 17. Tato razítka s rychleschnoucí inkousty jsou často používány pro různé účely v průmyslu. Tímto rychleschnoucím inkoustem  je vhodné označovat různé hladké povrchy materiálů, jako je například  kov, sklo nebo různé plasty.Je jím možno tisknout  např. značku  kontrolního  otisku kvality…. Speciální typ inkoustu a specifické aplikace ovšem vyžadují: vzduchotěsné víčko, aby se zabránilo vysychání inkoustu,   robustní tělo, aby vydrželo nejen drsné zacházení, ale i drsné prostředí. COLOP splňuje všechny tyto požadavky novým razítkem COLOP EOS R 17, tedy zcela novým  průmyslovým razítkem. To může být snadno vyráběno technologií Colop EOS Flash systému a poskytuje vysoce kvalitní otisky.
EOS-R17-Industry
Jsme tu pro vas