COLOP na Paperworld 2018

COLOP na Paperworld 2018 – kolébkové razítko SWING

Rakouský výrobce razítek – společnost COLOP, nechyběl ani v roce 2018 na veletrhu Paperworld a jako obvykle prezentoval zákazníkům řadu inovativních produktů na profesionální úrovni.

Razítko SWING

 

Razítko Swing  – první kolébkové razítko společnosti COLOP

Spolu s novými poduškami Top Pad představila společnost COLOP na svém stánku v hale 3.0 také nové vysoce kvalitní kolébkové razítko s názvem Swing Stamp tedy razítko SWING. Razítka Swing jsou k dispozici ve dvou velikostech (140 x 200mm a 200 x 260mm), jsou vyrobena výhradně z kovu a nabízí chytrou alternativu k tradičním dřevěným kolébkovým razítkům.
Razítko Swing  má jedinečný patentovaný systém. Na rozdíl od dřevěných razítek není Swing razítko vyrobeno z jedné, ale ze dvou částí, z nichž jedna tvoří rukojeť a druhá kovovou desku. Díky této konstrukci je výměna kovové desky velmi snadná. Jednu rukojeť můžete použít pro několik různých textových desek a ušetříte tak místo i peníze. Samotná textová deska se velmi snadno připevní, lze ji jednoduše upevnit na držák textové desky pomocí pěnové gumy.

Nový elegantní styl True Style

Elegantní a nadčasový vzhled exkluzivního nového modelu True Style společnosti COLOP budil na veletrhu velký zájem. Jedná se o speciálního zástupce řady razítek Heavy Duty Line, jehož design má dotek nostalgie. Razítka však nejsou jen poutavým doplňkem každého psacího stolu, ale samozřejmě se vyznačují také vynikajícími standardy kvality společnosti COLOP. True Style kombinuje robustní ocel s moderními plasty a elegantním dřevem a je vybaven nejnovější samobarvící technologií.
Nový styl True Style bude k dispozici ve třech různých velikostech.

Nová řada podušek Top Pad od společnosti COLOP

Společnost COLOP představila také novou produktovou řadu TOP PAD – razítkové podušky XXL, které jsou ideální pro použití extra velkých ručních razítek, kolébkových a číslovacích razítek.
Nové razítkové podušky Top Pad mají vysoce kvalitní kovové pouzdro s filcovým polštářkem v osvědčené kvalitě COLOP. Zaoblené rohy a hrany pouzdra zajišťují vynikající těsnost, díky čemuž je Top Pad ideální razítkovou poduškou pro rychleschnoucí barvy. Ať už používáte jakýkoliv materiál, podušku lze použít pro všechny běžné razítkové barvy (na bázi oleje nebo na bázi vody).
Společnost COLOP proto představila novou řadu atraktivních barev na bázi vody např. Neon Pink, Tropic Orange, Lipstick Red a Candy Mint.
Razítkové podušky COLOP jsou vhodné pro téměř všechny povrchy, v závislosti na použité barvě. Uživatel má možnost různého použití, včetně papíru, kartonu, textilu, dřeva, kovu, umělých hmot, plastů, skla a akrylu.
COLOP nabízí řadu Top Pad ve dvou velikostech: Top Pad 160/220 (160 x 220 x 22 mm) a Top Pad 240/310 (240 x 310 x 22 mm). Razítkové podušky jsou dodávány nenapuštěné a velmi snadno je lze napustit barvou a dobarvit.

Paperworld – přední světový veletrh

Na základě velkého množství pozitivních zpětných vazeb od zákazníků můžeme hodnotit veletrh Paperworld v roce 2018 za velice úspěšný a mohl by být předzvěstí dalšího slibného roku plného nových a zajímavých produktů, vzrušujících nápadů a projektů.