COLOP na Paperworld 2019 | Info Conti – razitkaHK

COLOP v Paperworld 2019

Na letošním Paperworld ve Frankfurtu představila firma COLOP své nové digitální elektronické razítko. Je to razítko COLOP e-mark®. To si také právem zasloužíilo výraz “první na světě”. Vysoký počet návštěvníků expozice COLOP a velký zájem zákazníků z průmyslové oblasti nám na veletrhu ukázal obrovský úspěch! Schvalování návštěvníků za e-mark® a pozitivní a nadšená zpětná vazba od odborníků a partnerů posiluje očekávání společnosti COLOP. To nás utvrdilo v tom, že uvedení e-mark® bude pro nás a naše partnery skvělý a udržitelný úspěch.

E MARK®

Podrobnosti o produktu e-mark®

E-mark® je elektronické, mobilní a bateriově napájené značkovací zařízení – razítko založené na inkoustové technologii. V aplikaci lze vytvářet bezpočet individuálních otisků. Ty se ukládají a přenášejí bezdrátově přes Wifi, např. ze smartphonu. Nebo tabletu nebo přes kabel USB z počítače do zařízení pro značení – elektronického razítka. S jednoduchým bočním pohybem mohou být barevné otisky aplikovány na širokou škálu materiálů. Jako jsou např. papír, knihy, krabice, ubrousky, papírové tašky a dokonce i dřevo. E-mark® razítko funguje také v režimu offline, kde lze do zařízení uložit až čtyři otisky. 

V aplikaci je k dispozici řada šablon připravených k použití – texty, obrázky, firemní loga mohou být vytištěny stejně jako čárové kódy nebo QR kódy. Navíc nabízí produkt funkci datum, čas a číslování. Návštěvníkům našeho stánku byly ukázány různé možnosti návrhu, měli možnost vytvořit si vlastní otisk razítka a okamžitě vytisknout. 
Pozornost byla věnována programovanému robotovi, který ukázal, jak se otiskují e-mark® razítka.

ZDE SI  MŮŽETE PROHLÉDNOUT  E-MARK® V AKCI

E-MARK® v akci

Dostupnost

Prodej v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku začne ve druhém čtvrtletí roku 2019. Následně bude zahájeno uvedení na trh v dalších evropských zemích a USA. Celosvětové uvedení na trh bude dokončeno v prvním čtvrtletí roku 2020.
Během aplikace Paperworld byla vytvořena speciálně vytvořená webová stránka pro značku e-mark. Na adrese emark.colop.com naši zákazníci a všichni zainteresované strany mohou najít podrobné informace o e-značce, šablonách a také o použití videoklipů v přehledných a atraktivních formátech.

VIDEO PROHLÍDKA – pojďte se s námi na veletrh Paperworld ve Frankfurtu podívat

VIDEO ZDE

Cornelia Krischaková

Komunikace, marketing a správa událostí – autor článku
(viz – https://www.colop.com/blog/colop-at-paperworld-2019)

COLOP & CONTIHK
COLOP & CONTIHK